Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

Інформація про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Шляхами Великої Перемоги»

 

На виконання Указу Президента України від 19 жовтня 2012 року №604 «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» та з метою патріотичного виховання студентської молоді Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Організацією ветеранів України 24 квітня 2013 року на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди було проведено захід, присвячений святкуванню річниці Перемоги над фашизмом за участю ветеранів, професорсько–викладацького складу та студентів університету.

Захід було розпочато Державним Гімном України, хвилиною мовчання вшановано пам’ять про тих, хто загинув в боротьбі з фашизмом в роки Великої Вітчизняної війни, а також відбулося покладання квітів студентами університету до пам’ятника «Воїни міста Переяслав-Хмельницький 1941-1945».

Перед присутніми у залі із словами привітання та вдячності ветеранам за їх героїзм і мужність, відданість Батьківщині, яку вони проявили у тяжкі роки війни, захищаючи людство від фашизму, а також з побажаннями їм міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років щасливого і мирного життя виступив ректор університету Коцур Віктор Петрович.

З привітальним словом від Міністерства освіти і науки виступив завідувач відділу соціально-гуманітарної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, доктор економічних наук Сафонов Юрій Миколайович.

На заході  були присутні 15 ветеранів Великої Вітчизняної війни. З розповідями про свій бойовий шлях та настановами до молоді  звернулися:

Клюй Василь Семенович, академік Академії аграрних наук, професор учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, полковник;

Набойченко Євгеній Антонович, голова ради організації ветеранів, району; учасник бойових дій, Почесний ветеран України.

Також до молоді звернулися:

Кравчук Дмитро Адамович, полковник, учасник інтернаціональної допомоги в Демократичній Республіці Афганістан, відповідальний секретар Комісії бувших партизан при Верховній раді України;

Крисько Михайло Олексійович, голова Українського благодійного фонду пошуку «Пам’ять».

Із зверненням молоді до ветеранів виступив Голова наукового студентського товариства університету В’ячеслав Редзюк.

На конференції були обговорені питання:

- Діти та підлітки – учасники підпільно-партизанської боротьби в Україні під час Великої Вітчизняної війни;

- Виховання молоді на кращих традиціях патріотизму та інтернаціоналізму;

Патріотичне виховання молодого покоління в сучасних умовах;

Досвід діяльності Українського благодійного фонду пошуку «Пам’ять на Київщині».

Також привітав учасників цього заходу колектив художньої самодіяльності Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. Були  представлені музичні номери, присвячені подіям Великої Вітчизняної війні 1941-1945 років у виконанні: Сімороз Ж. «Весна 45-го года»; Клименко В. «Солов’ї »; Клименко В., Тірба П. «Смуглянка»; Козачук Н., Клименко В. «Катюша»); Тірбах П., Клименко В. «Вечер на рейде»; Черба Т. «Синий платочек»; ІващенкоА. «День Победы»

Засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції завершилося зверненням до молоді від імені ветеранів голови громадського об’єднання «Нащадки Перемоги» Вільцова Юрія Йосиповича.

 

ЗВЕРНЕННЯ

учасників конференції, присвяченої 68 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 70-річчю визволення Києва від фашистських загарбників

 

Ніхто не забутий, Ніщо не забуте!

Ми, учасники конференції:

-   від імені поколінь, що пройшли із Прапором Перемоги крізь полум'я Великої Вітчизняної війни від стін Москви і Сталінграда до Берліна;

-   від імені тих, хто відродив нашу країну після війни з руїн і попелу;

-   від імені тих, хто створив потужну Радянську державу від селянської сохи до космічних висот, що передали нам естафету народної Пам'яті, традиції і історичну спадщину;

Ми звертаємося до вас, наші юні друзі!

Ви – наша зміна, продовжувачі великого минулого нашого народу. Будьте гідними послідовниками старшого покоління патріотів, вихованців радянської школи, рятівників України та багатьох країн Європи від фашистського рабства в роки Великої Вітчизняної війни.

Прийміть наше героїчне і трагічне минуле душею та серцем для прояву дійсного патріотизму і вірності при виборі майбутнього нашої Батьківщини -України.

Будьте дійсними патріотами Батьківщини, спадкоємцями покоління, яке будувало й завжди захищало гідне життя трудящих і здобуло Велику Перемогу над фашистськими загарбниками. Не допускайте знущання над Пам'яттю про загиблих радянських воїнів. Бережіть меморіали і пам'ятники про Велику Вітчизняну війну. Відстоюйте завжди Правду про події минулого свого народу від викривлень, які руйнують суспільство, позбавляють його моралі, совісті і необхідних знань для подальшого зміцнення потужності нашої України.

Нас хвилює ваше майбутнє тому, що все створене нами для вас, тепер руйнується та приватизується купкою олігархів. Нехай кожний з вас стане на захист інтересів трудового народу нашої держави. Ніхто не може бути щасливим, коли нещаслива більшість народу.

Відстоюйте ваші конституційні права! Бережіть Конституцію України. Не дозвольте підмінити її в інтересах капіталу, який грабує трудовий народ.

Бережіть славні традиції старшого покоління, нашого героїчного народу.

Ми зберегли вам землю від ворогів, збережіть її від розпродажу, збережіть її для наступних поколінь. Збережіть державу Україна!

 

м. Переяслав-Хмельницький, Київської області, 24.04.2013р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити