Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

 

12.07.2013 р. №  966

 

 

 

Деякі питання участі у загальнодержавній

виставковій акції "Барвиста Україна – 2013"

 

 

Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2005 року № 1337/2005 "Про вдосконалення проведення виставково-ярмаркових заходів у Національному комплексі "Експоцентр України", з метою організації підготовки галузевої експозиції Міністерства освіти і науки України та участі у загальнодержавній виставковій акції "Барвиста Україна – 2013", яка відбудеться з 20 до 23 серпня 2013 року у Національному комплексі "Експоцентр України",

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити тематичний план галузевої експозиції Міністерства освіти і науки України, що додається.

2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.):

2.1. До 19 серпня 2013 року забезпечити підготовку галузевої експозиції Міністерства освіти і науки України із залученням вищих навчальних закладів.

2.2. Здійснити оплату витрат, пов'язаних з організацією  участі в загальнодержавній виставковій акції "Барвиста Україна – 2013" та підготовкою галузевої експозиції Міністерства освіти і науки України згідно із затвердженим в установленому порядку кошторисом.

3. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) забезпечити фінансування участі Міністерства освіти і науки України у загальнодержавній виставковій акції "Барвиста Україна – 2013".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник Міністра                                                          Є. М. Суліма