Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

 

 

Міністерство освіти і науки України

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти

 

 

 

 

Біологія

 

Навчальна програма для вищих навчальних закладів

І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку

 молодших спеціалістів на основі

базової загальної середньої освіти

 

 

 

 

 

Київ 2010

 

 

Схвалено науково - методичною комісією з біології, екології та природознавства Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Витяг з протоколу № 5 від 09.07.2010 р.).

         Надано гриф «Рекомендовано Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти як навчальну програму для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» (від 16.08.10 № 1.4/18-3270).

            Відповідальна за випуск:  Оніщенко М.І. – зав. сектором загальноосвітньої підготовки, гуманітарної та економічної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.

 

>> ЗАВАНТАЖИТИ <<

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити