Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

   Лист № 14.1/10-504 від 21.02.12 Головам рад директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, головам обласних методичних об’єднань викладачів філологічних дисциплін.

   З метою узагальнення, обміну досвідом та вдосконалення викладання  української мови у відповідності з новітніми технологіями 25-27 квітня 2012 р. на базі Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу (Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Я. Мудрого, 40, тел. 03131- 2-20-19) буде проведено засідання Всеукраїнської спілки голів обласних (міських) методичних об’єднань викладачів філологічних дисциплін вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

 

Директор                               О. А. Удод