Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

Інструктивний лист

 про проведення  першої  Всеукраїнської
олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації  у 2011 році

З метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти, Всеукраїнською спілкою голів обласних методичних об’єднань викладачів української мови та літератури вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації вирішено:

1. Провести у 2010/2011 навчальному році першу Всеукраїнську олімпіаду з української мови серед студентів перших-других курсів (на базі 9-ти класів) вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у  три  етапи згідно з Порядком проведення Всеукраїнської олімпіади.

 I етап   у березні  2011 року в кожному вищому навчальному закладі І-ІІ рівнів акредитації;

II етап     у квітні 2011 року обласні  олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

ІІІ етап   у  травні 2011 року на базі  Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

2. Звернутись з проханням до директорів  вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації :

2.1. Забезпечити проведення I етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови у зазначений термін та відповідно до Порядку проведення Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

2.2. Відрядити студентів-переможців I етапу змагань до визначених вищих навчальних закладів області для участі у II етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Оплату відряджень учасників II етапу та супроводжуючих  осіб  з числа викладачів здійснити за рахунок навчальних закладів.

3. Обласним методичним обєднанням викладачів української мови та літератури:

3.1. До 20 березня 2011 року надіслати до вищих навчальних закладів листи-запрошення з умовами, терміном та місцем проведення обласного етапу  олімпіади.

3.2. Забезпечити проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації   у зазначений термін та відповідно до Порядку проведення.

3.3. Подати звіт про підсумки проведення  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації  у 10-тиденний термін після її завершення на адресу Голови ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації  області. Звіти про проведення обласного етапу подаються до Всеукраїнського оргкомітету до 01 травня поточного навчального року.

3.4. До 31 березня 2011 року, з метою поповнення банку завдань,  надіслати електронною поштою на адресу оргкомітету Всеукраїнської олімпіади з української мови

olimp.ukr.m.vnz@gmail.com

 завдання з  тем:

 

·     складні випадки правопису слів з ненаголошеними е-и  ;

· складні випадки правопису слів з подвоєнням і подовженням приголосних;

·      складні випадки правопису слів зі спрощенням у групах приголосних ;

·  складні випадки правопису великої букви;

·   правопис складних слів;

·    правопис прислівників;

·   правопис частки не і ні з різними частинами мови.

 

 та критерії оцінювання.

 

Електронна  адреса:   olimp.ukr.m.vnz@gmail.com

 

 

3.5. До 01 травня 2011 року надіслати на електронні адреси Миколаївського   підрозділу  оргкомітету  з проведення ІІІ-го  етапу олімпіади

 

koval4uck.1974@mail.ru   

 

анкети учасників  IIІ етапу  (переможців ІІ етапу)  Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації  (додаток до Порядку проведення ).

 

3.6.  Відрядити студентів-переможців IІ етапу змагань до  Миколаївського коледжу культури та мистецтв для участі у IIІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Оплату відряджень  учасників IIІ етапу та їх супроводжуючих з числа викладачів здійснити за рахунок  навчальних закладів.

Реєстрація учасників проводиться за наявності студентського квитка та залікової книжки.

У випадку неможливості прийняти участь у олімпіаді учасника, вказаного в заявці, обласному оргкомітету надається право надіслати студента, який посів наступне місце.

 

3.7 Оголосити конкурс щодо емблеми Всеукраїнської олімпіади з української мови. Пропозиції надсилати на адреси оргкомітету.

4. Оргкомітету Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а:

 – забезпечити проведення IIІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.  у зазначений термін та відповідно до Порядку проведення;

    забезпечити базові вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації необхідними інформаційними матеріалами.

 

Матеріали будуть розміщені на сайті:

Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

 

ЗАЯВКИ ВИСИЛАТИ НА ЕЛЕКТРОННІ АДРЕСИ:

koval4uck.1974@mail.ru   та 

olimp.ukr.m.vnz@gmail.com

 

ЗАВДАННЯ  ВИСИЛАТИ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ:

olimp.ukr.m.vnz@gmail.com

 

 

МАТЕРІАЛИ ОЛІМПІАДИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ:

Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

 

 

КОНТАКТНІ  ТЕЛЕФОНИ :

 

                        0997914292; 0988743930         Тетяна Миколаївна Антонюк (голова Всеукраїнської спілки голів обласних методичних об’єднань викладачів української мови та літератури вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації )

 

372441 Соловйов Віктор Алмабайович (директор Миколаївського коледжу культури та мистецтв)

 

0667901927 Наталія Павлівна Ковальчук (голова Миколаївського методичного об’єднання, викладач Миколаївського коледжу культури та мистецтв)