Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

( 27 Голосів )

Відповіді на запитання, 20 грудня 2012 року

 

     Ім’я: Олександр

     Місце роботи: УДІТБ

     Посада: гол. фах.

     Населений пункт: Київ

 

 

Шановний Олександре!

 

   Відповідно до п. 3.12 Наказу Міністерства освіти України від 02 червня 1993 року № 161 «Про затвердження Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах» форма проведення поточного контролю під час навчальних занять і система оцінювання рівня знань визначаються відповідною кафедрою (предметною або цикловою комісією).

 

     Ім’я: Сергій

     Прізвище: Середа

     Місце роботи,

     посада: оператор ЄДЕБО

     Населений пункт: Донецьк

 

 

Шановний Сергію!

 

   Радимо Вам для створення списку студентів та обробки персональних даних використати документи, які студентка подавала при вступі у ВНЗ.

 

     Ім’я: Андрій

     Прізвище: Аміров

     Місце роботи: ЖВІ НАУ

     Посада: методист

     Населений пункт: Житомир

 

 

Шановний Андрію Ріфгатовичу!

 

   Складові ГСВО за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста вказаних спеціальностей (7.05020181, 7.05090183, 7.05070181) не затверджені та не введені в дію.

   За довідкою рекомендуємо звернутися до голів Науково-методичних комісій з відповідних напрямів, затверджених Наказом Мон молодь спорту від 25.11.2011 № 1364.

 

 

     Ім’я: Алла

     Прізвище: Петрушевська

     Місце роботи: УкрДАЗТ

     Посада: аспірант

     Населений пункт: Харків

 

 

Шановна Алла!

 

   Згідно з Законом України «Про вищу освіту» (розділ ІІІ, стаття 11, п. 4) програми навчальних дисциплін є складовою стандартів освіти вищих навчальних закладів. Тобто вони розробляються вищим навчальним закладом та затверджуються його керівництвом.