Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

XV ЮВІЛЕЙНА МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

“СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ – 2012”

                                                                                                                       

15 - 17 лютого 2012 р.

Національний центр «Український дім», м. Київ, вул. Хрещатик, 2

 

Шановні Панове!

 

В рамках XV Ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012» окремим підрозділом проходитиме VI виставка-презентація «Освіта України «Інноваційні технології навчання».

Сучасний етап розвитку суспільства ставить перед системою освіти багато нових проблем, обумовлених політичними, соціально-економічними проблемами світосприйняття та іншими факторами, серед яких слід виділити необхідність підвищення якості та доступності освіти. Збільшення академічної мобільності, інтеграція в світовий науково-освітній простір, створення оптимальних в економічному плані освітніх систем, підсилення зв’язків між різними рівнями освіти.

Одним із ефективних шляхів рішення цих проблем є інформатизація освіти. Вдосконалення технічних засобів комунікацій призвело до значного прогресу в сфері інформаційних обмінів. Поява нових інформаційних технологій, пов’язаних з розвитком комп’ютерних засобів та мереж телекомунікації, дало можливість створювати якісно-нове інформаційно-освітнє середовище для розвитку та вдосконалення системи освіти.

Метою виставки є презентація та впровадження інноваційних методів навчання, ознайомлення професіоналів в галузі освіти та широкого кола відвідувачів виставки із реальною роботою компаній-лідерів в напрямку інноваційних технологій навчання та впровадженням найкращих практик; зустріч із провідними експертами компаній, що дозволить отримати відповіді на всі запитання стосовно застосування обладнання та провідних методик навчання.

 

Виставка – презентація «Інноваційні технології навчання» започатковує конкурсну програму, визначати і нагороджувати переможців якої будуть партнери виставки – провідні компанії в галузі розробки та впровадження інноваційних технологій навчання.

 

В 2012 році з метою підтримки перспектив розвитку в Україні IКТ технологій в галузі освіти та науки оголошується конкурс від

корпорації «Intel».

 

1.    Тема: «Інновації в навчальних закладах, які сприяють формуванню інформаційного суспільства в Україні» - для ВНЗ та громадських організацій.

2.    «Історії успіху учителів та дітей – учасників освітніх програм корпорації «Intel» в Україні» - для загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічних колективів та окремих педагогів

 

Останній термін подачі заяв на участь – «06» лютого 2012 року.

Найближчим часом на сайті виставки www.osvita.carshe.com буде сформована сторінка для on-line реєстрації.

Контактні телефони оргкомітету виставки: 044 – 461-91-06, 461-96-47, 461-96-51, 461-96-53,

e-mail: exhibitions@carshe.com

www.osvita.carshe.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити