Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

Семінар-нарада представників первинних профспілкових організацій студентів України

 

4-8 червня 2010 року на базі спортивно-оздоровчого табору «Ікар» в с. Рибаче (АР Крим) Асоціацією правозахисних організаторів студентів України (АПОС) за участю Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН проведений семінар-нарада представників первинних профспілкових організацій студентів. У заході взяли участь представники понад 60 вищих навчальних закладів України.

У порядку денному розглядалися актуальні питання щодо роботи молодіжних та профспілкових організацій на сучасному етапі.

Основна увага зосереджувалася на реалізації АПОС України Міжгалузевої програми «Оздоровлення студентів» влітку 2010 року та розроблення проектів нормативно-правових актів, зокрема: «Типове положення про студентський гуртожиток вищого навчального закладу»; «Положення про студентський спортивно-оздоровчий табір»; «Положення про студентський спортивний клуб»; «Положення про студентський санаторій-профілакторій».

Також були розглянуті питання з удосконалення Закону України «Про вищу освіту», ініціювання внесення змін до Законів України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та «Про колективні договори і угоди».

 

 

Директор Інституту інноваційних

технологій і змісту освіти                                 О.А. Удод

 

  

Додати коментар


Захисний код
Оновити