Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

Інформація про проведення

Всеукраїнської науково-практичної конференції «Впровадження європейських стандартів в навчально-виховний процес ВНЗ щодо поєднання професійних та сімейних обов’язків студентів»

   На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2013 року № 717 «Про затвердження Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2006 р. №879 «Про затвердження Стратегії демографічного розвитку в період до 2015 року» та з метою підготовки студентської молоді до сімейного життя Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти на базі Сумського державного університету 23 квітня 2014 року було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Впровадження європейських стандартів в навчально-виховний процес ВНЗ щодо поєднання професійних та сімейних обов’язків студентів».

   Учасники обговорили актуальні питання впровадження в навчально-виховний процес ВНЗ світових практик щодо підготовки підростаючого покоління до сімейного життя та презентували інноваційні виховні технології ВНЗ щодо формування сімейних цінностей у студентів.

   Під час конференції було презентовано навчально-методичний посібник «Соціально-педагогічна діяльність вищих навчальних закладів щодо формування сімейних цінностей у студентської молоді», у якому висвітлюється інноваційний досвід роботи  вищих навчальних закладів з питань організації навчально-виховної діяльності зі студентами з підготовки до сімейного життя та відповідального батьківства. Видання містить методичні рекомендації, програми та практичні розробки занять із вищезазначеної проблематики.

   До майстер-класу з реалізації ініціативи СумДУ «Університет, дружній до сім’ї» долучилися молоді науковці СумДУ. Зустріч провели фахівці Центру підтримки сім’ї СумДУ Юлія Савельєва, Ольга Скрипка та практичні психологи університету Парасковія Сахно і Людмила Колісник.

   За словами керівника Центру підтримки сім’ї СумДУ Ніни Світайло, конференція стала черговим кроком у поширенні досвіду Сумського державного університету, накопиченого в рамках реалізації проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ».

Додати коментар


Захисний код
Оновити