Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

Інформація про проведення

Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наш край у роки Великої Вітчизняної війни: сторінки історії»

 

На виконання Указу Президента України від 19 жовтня 2012 року №604 «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» та з метою патріотичного виховання студентської молоді Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Організацією ветеранів України 17 квітня 2014 року на базі Київського університету права Національної академії наук України було проведено науково-практичну конференцію «Наш край. Уроки Великої Вітчизняної війни: сторінки історії»., присвячену святкуванню річниці Перемоги над фашизмом за участю ветеранів, професорсько-викладацького складу та студентів університету.

Захід було розпочато Державним Гімном України.

У конференції взяли участь Сафонов Юрій Миколайович, начальник відділу соціально-гуманітарної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Удалова Олена Адамівна,  кандидат педагогічних наук, завідувач сектору Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Кузнєцова Оксана Володимирівна, методист вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Буянова Галина Володимирівна, методист вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України,  Рижкова Раїса Василівна, Голова комісії по роботі з молоддю Ради Організації ветеранів України, Полухін Сергій Михайлович, генерал-майор, голова Ради ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва, Кравчук Дмитро Адамович, відповідальний секретар Комісії Верховної Ради України  в справах колишніх партизанів Великої Вітчизняної Війни, професорсько-викладацький склад, студенти.

Студенти представили ветеранів Великої Вітчизняної війни та вручили їм квіти. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять полеглих у боротьбі з фашизмом в роки Великої Вітчизняної війни.

З привітальним словом від Міністерства освіти і науки виступив начальник відділу соціально-гуманітарної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, доктор економічних наук, професор Сафонов Юрій Миколайович.

У привітальному слові до присутніх Бошицький Юрій Ладиславович, ректор університету, професор звернувся до ветеранів зі словами щирої вдячності за співпрацю, акцентувавши увагу на тому, що вони своїм повсякденним життям надають приклад глибше зрозуміти терміни: товариш, побратим, друг. За його словами, історична пам’ять подвигу героїв Великої Вітчизняної війни спонукає нас розуміти, хто ми і якого роду, допомагає зміцнити державу. «Дорогі ветерани! Без усвідомлення Вашого героїчного подвигу молодому поколінню важко творити власну історію і вести у майбутнє незалежну України, яка має все щоб посісти гідне місце в Європейському та світовому співтоваристві». Також він розповів про роботу яка проводиться студентами університету щодо вшанування пам’яті тих хто віддав життя в боях з фашистськими загарбниками за Батьківщину та підтримки ветеранів і людей поважного віку у повсякденному житті.

Продовжив захід студентський колектив виконанням пісні «Поклонимся великим тем годам».

Калугін Петро Михайлович, кандидат історичний наук виступив з доповіддю «Роль України у визвольній місії народів від фашизму»

Від Організації ветеранів України з розповідями про свій бойовий шлях та настановами до молоді  звернулися Клюй Василь Семенович, академік Академії аграрних наук, професор, учасник бойових дій ВВВ, полковник; Римар Володимир Федорович, капітан ІІ рангу, учасник бойових дій ВВВ; Кирьян Дмитро Григорович, учасник бойових дій, інвалід ВВВ, полковник у відставці.

 

Від Святошинського району м. Києва виступив голова Ради ветеранів 8-го мікрорайону Полухін Сергій Михайлович.

Ветерани розповідали про бойовий шлях та героїзм українського народу у боротьбі з окупантами.

У знак пошани було вручено «Альбом партизанської слави українського народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» ректорові університету.

Полінська Дар’я, президент студентського парламенту, презентувала присутнім соціальну програму, розроблену студентами «Передаймо тепло своєї руки людям поважного віку», запропонувавши суспільству звернути увагу на звертання до людей старшого покоління. На думку студентства, хилять дерево, вежу, а людей слід поважати. А тому студенти пропонують у вживаній лексиці «людина похилого віку» замінити на «людина поважного віку».

Захід вели студенти університету: Жанна Погребна,

Олексій Мандрейчук,

Валерія Пособчук

          Музичне привітання подарував учасникам заходу ансамбль ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва.

Захід закінчився демонстрацією фільму «Про Велику Вітчизняну війну».

Трансляція заходу відбувалася в системі он-лайн.

Додати коментар


Захисний код
Оновити