Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

   9-12 серпня 2012р. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в партнерстві з Академією української преси провів черговий тренінг-семінар за 54-годинною програмою з медіаосвіти для викладачів вищих педагогічних навчальних закладів та інститутів післядипломної педагогічної освіти. В роботі взяли участь 16 викладачів вищої школи з 11 регіонів України. Мета тренінг-семінару – підготовка викладачів для впровадження в навчальний процес вищих педагогічних навчальних закладів навчальної дисципліни «Медіаосвіта (медіаграмотність)».

   Викладачами школи були медіа-експерти Академіії української преси, Інтерньюз-Нетворк, Інтерньюз-Україна, викладачі Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, науковці інститутів Національної академії наук України і Національної академії педагогічних наук України, та ін.

   Учасники прослухали інтенсивний курс, а саме: основи теорії масової комунікації, основи викладання медіаосвіти як навчального предмета загальноосвітніх шкіл та навчальної дисципліни вищих навчальних закладів; дізналися, яким чином розрізняти маніпуляції в медіа; отримали навички з аналізу медіа-текстів та багато іншого.

Додати коментар


Захисний код
Оновити