Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

   6-8 cерпня 2012 року Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в партнерстві з Академією української преси провів Перший форум викладачів вищої школи за участі випускників Шкіл з медіа-освіти (2011 та 2012 рр.). У форумі взяли участь більше 30 викладачів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та педагогічних ВНЗ, які впроваджують в навчальний процес медіа-освіту. Мета заходу - обмін досвідом та практичними напрацюваннями в середовищі української медіа-педагогіки вищої школи.

   На Форумі працювали такі сесії: представлення спецкурсів з медіа-освіти, які читаються у вищих навчальних закладах та обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти; презентація методик впровадження медіа-освіти як інтегрованої в інші навчальні дисципліни; презентація нових розробок з методичного забезпечення медіа-освіти; презентації медіа-фестивалів, публічних подій, позакласних моделей роботи, медіа-творчості учнів. Форум завершився дискусією з обговорення перешкод у впровадженні медіа-грамотності у навчальний процес закладів освіти та стратегічним плануванням.

Додати коментар


Захисний код
Оновити