Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

УХВАЛА

Річної конференції викладачів медіа-освіти (6-8 серпня 2012 р.)

 

1. Порушити питання перед Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України щодо розроблення та затвердження навчальних програми з медіа-освіти та відповідного науково-методичного забезпечення для дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів із залученням освітян та громадського сектору.

2. Ініціювати створення координаційної ради з представників Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Академії української преси, Інституту соціальної та політичної психології та Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України.

3. Ініціювати створення платформи навчання та обміну досвідом медіа-педагогів.

4. Пропонувати впровадження медіа-освіти у програму підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.

5. Ініціювати створення навчально-методичних центрів з медіа-освіти при обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти.

6. Пропонувати Академії української преси створити  портал медіа-освіти з банком даних відеоматеріалів, на які наявні авторські права для показу с освітньою метою.

7. Запровадити щорічний всеукраїнський фестиваль медіа-творчості учнівської та студентської молоді «Світ медіа» і фестиваль вчителів «Світ медіа-освіти».

Додати коментар


Захисний код
Оновити