Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

   1-5 серпня 2012 р. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в партнерстві з Академією української преси провів черговий тренінг-семінар за 54-годинною програмою з медіа-освіти для вчителів загальноосвітніх шкіл.

   Учасниками тренінг-семінару стали 20 вчителів з 10 областей, які в 2011/2012 навчальному році розпочали впроваджувати медіа-освітні програми в загальноосвітніх школах. Серед основних тем занять - ефекти та впливи мас-медіа, проблеми маніпулятивного впливу медіа, огляди аналітичних досліджень рівня медіа-культури старшокласників українських шкіл, методика викладання медіа-грамотності, психологічні аспекти медіа-освіти, проблеми медіа-соціалізації тощо. Частина часу була приділена майстер-класам з медіа-виробництва.

Додати коментар


Захисний код
Оновити