Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

   Досвід роботи та методичні розробки вищих навчальних закладів рекомендовані до використання в навчально-виховній діяльності ВНЗ.

   На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 11.06.2012 року №677, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2011 року №236 «Про затвердження плану заходів щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві» Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти з метою науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу узагальнено інноваційні виховні технології вищих навчальних закладів з вищезазначених проблем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити