Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

Інформація про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Велика Перемога: ніхто не забутий, ніщо не забуте»

 

На виконання Указу Президента України від 22 березня 2012 року №207 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Організацією ветеранів України 24 травня 2012 року на базі Білоцерківського національного аграрного університету було проведено захід, присвячений увічненню пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років за участю ветеранів та студентів аграрних вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Цей захід розпочався з Державного Гімну України, виносу Державного прапору України, прапору Перемоги (копія), прапору Організації ветеранів України, прапору міської організації ветеранів, Штандарту Білоцерківського національного аграрного університету та покладання квітів ветеранами та студентами до Вічного вогню у парку Слави (м. Біла Церква) і пам’ятника викладачам та студентам університету, загиблим під час Великої Вітчизняної війни.

 

Відкрив засідання завідувач відділу соціально-гуманітарної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, доктор економічних наук Сафонов Юрій Миколайович і звернувся до присутніх з привітальним словом від Міністра освіти і науки, молоді та спорту Табачника Дмитра Володимировича: «Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни!

Сердечно вітаю вас з Днем доблесті і героїзму, 67-ою річницею Великого Подвигу патріотів, Великою Перемогою над німецько-фашистськими загарбниками! 

Прийміть щиросердні вітання зі знаменним святом – Днем Перемоги, що став для усіх нас символом всепереможної сили добра, справедливості, величі народної мужності.

Низький уклін героям, чий подвиг житиме у віках, усім, хто ціною життя і крові на фронтах Великої Вітчизняної захищав від фашистської навали рідну землю, солдатським вдовам і партизанам, усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

У День Перемоги вклонімося всім живим, хто виніс на собі тягар воєнного лихоліття та післявоєнної відбудови. Низький уклін солдатським матерям, вдовам, трудівникам тилу, які важкою працею допомагали наблизити довгоочікувану перемогу. Вічна пам’ять загиблим і тим, кому війна, забравши здоров’я, не дала дожити до нинішнього свята. Святий обов'язок нашої пам'яті – передати майбутнім поколінням усю правду про війну, її переможців, боронити рідну землю, так рясно политу кров'ю її захисників.

Схиляємо голови перед подвигами наших батьків і дідів, тих, хто в кривавій боротьбі відстоював честь і свободу України. Слава всім, хто дожив до сьогоднішнього дня, хто бореться і перемагає в ім'я України. Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її квітучою та заможною. Міцного здоров’я вам, шановні ветерани, чудового настрою, хай не болять ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях.

Рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна!»

Також з привітальним словом до присутніх звернулися  ректор Білоцерківського національного аграрного університету Даниленко Анатолій Степанович; Голова Організації ветеранів України, депутат Верховної Ради України  Цибенко Петро Степанович.

На цьому заході були присутні 24 ветерани Великої Вітчизняної та Афганської війни. З розповідями про свій бойовий шлях виступили:

-         Русак Анатолій, доктор історичних наук, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, генерал-лейтенант;

-         Клюй Василь Семенович, академік Академії аграрних наук, професор учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, полковник;

-         Любивий Валерій Дмитрович, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни.

-         Ващенко Микола Степанович, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, полковник, почесний член президіуму Білоцерківської міської організації ветеранів України;

-         Волощенко Василь Дмитрович, учасник бойових дій у гарячих точках, голова Білоцерківської міської ради ветеранів;

-         Зайцев Микола Якович, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, полковник, командир стрілкової роти, доцент університету;

-         Косоротов Василь Васильович, учасник бойових дій в Афганістані.

А також з доповідями виступили:

- Вільцов Юрій Йосипович, голова Київського обласного об’єднання «Нащадки Перемоги»;

- Буйко Георгій Володимирович, голова Антифашистського комітету.

Під час проведення дня пам’яті були обговорені такі питання:

1.     Роль особистісних якостей людини у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

2.     Організація партизанського руху на початку Великої Вітчизняної війни.

3.     Мужні захисники мого отчого краю.

4.     Студенти нашого навчального закладу на фронтах Великої Вітчизняної війни.

5.     Трудовий подвиг народу в Великій Вітчизняній війні.

6.     Виховання молоді на кращих традиціях патріотизму і інтернаціоналізму.

7.     Задачі молоді щодо економічного зміцнення України.

В обговоренні питань приймали активну участь студенти  ВНЗ I-IV рівнів акредитації:

- Овечко Олександр, студент  Ніжинського агротехнічного інституту (Чернігівська обл.);

- Ковальчук Денис, студент Білоцерківського національного аграрного університету (Київська обл.);

- Антонець Сергій, студент Іллінецького аграрного коледжу (Вінницька обл.)

Також привітав учасників цього заходу колектив народного хору «Батьківська нива» Білоцерківського національного аграрного університету. Були  представлені музичні номери, присвячені подіям Великої Вітчизняної війні 1941-1945 років.

Засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції завершилося зверненням голови Ради Київського народного ополчення, заступника голови Ради клубу «Пошук», учасник, оборони Києва, партизана, учасника війни в Японії, почесного ветерана України Галебарника Адріана Прокоповича до молоді, в якому пролунав заклик зберегти пам’ять про героїв Великої Вітчизняної війни, бути гідними послідовниками старшого покоління, яке самовіддано захищало Батьківщину.

Активну участь в організації та проведенні цього заходу взяли:

- Організація ветеранів України (Голова – Цибенко Петро Степанович);

- Комісія  по роботі з молоддю Організації ветеранів України (Голова – Рижкова Раїса Василівна);

- Білоцерківська міська організація ветеранів України (Голова – Волощенко Василь Дмитрович);

- сектор соціально-педагогічної роботи зі студентами відділу соціально-гуманітарної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорт України (завідувачка – Удалова Олена Адамівна);

- Білоцерківський національний аграрний університет (ректор – Даниленко Анатолій Степанович):

-             Рада Організації ветеранів (Голова – Ланін Едуард Валентинович);

-             відділ культурно-масової роботи (керівник – Булей Наталія Володимирівна);

-             народний хор «Батьківська нива» (керівник – Дроздов Петро Степанович);

-             духовий оркестр (керівник – Мосендз Петро Аркадійович);

-             Профсоюзний комітет (Голова – Недашківський Володимир Михайлович);

-             студенти (Перехрестна Анна, Балацький Юрій, Крамаренко Таміла,  Чучмій Антон, Попок Тетяна, Долгий Володимир, Ковальчук Денис).

А також військова частина А1267 м. Біла Церква під командуванням полковника Грищенка Андрія Миколайовича.

 

 

Заступник директора                            К.М. Левківський

Додати коментар


Захисний код
Оновити