Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

Проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду зі спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція»

 

         17-19 квітня 2012 року на базі Київського національного університету будівництва і архітектури було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція».

         В олімпіаді взяли участь 21 студент з 10 вищих навчальних закладів України: Донбаської національної академії будівництва і архітектури, Національного університету «Львівська політехніка», Криворізького національного університету, Придніпровської державної академії будівництва і архітектури, Одеської державної академії будівництва і архітектури, Харківської національної академії міського господарства, Національної академії природоохоронного та курортного будівництва, Вінницького національного технічного університету, Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури, Київського національного університету будівництва і архітектури.

         Для учасників оргкомітетом олімпіади були підготовлені завдання з відповідних навчальних дисциплін: опалення, вентиляції, газопостачання.

         Перше місце за підсумками олімпіади виборов студент Київського національного університету будівництва і архітектури Артур Обідник; друге місце – студент Національної академії природоохоронного та курортного будівництва Владіслав Редькін; третє місце – студент Національного університету «Львівська політехніка» Микола Забейда.

Додати коментар


Захисний код
Оновити