Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

ХІ Всеукраїнська конференція молодих вчених та студентів

«Наукові розробки молоді на сучасному етапі»

 

19-20 квітня 2012 року з метою активізації і популяризації наукової діяльності студентів, молодих учених, залучення до неї провідних спеціалістів-практиків на базі Київського національного університету технологій та дизайну проведено Всеукраїнську наукову конференцію молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі».

Серед організаторів конференції: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Київський національний університет технологій та дизайну, Українська асоціація підприємств легкої промисловості.

Робота учасників проходила за 4 науковими напрямами та у 43 підсекціях. У конференції взяли участь студенти та молоді вчені з 22 ВНЗ України та Російської Федерації, зокрема: Вінницького інституту конструювання одягу та підприємництва, Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, Донецького національного технічного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного торговельно-економічного університету, Кримського інженерно-педагогічного університету, Луцького національного технічного університету, Львівської державної фінансової академії, Мукачівського державного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Південноросійського державного університету економіки і сервісу, Полтавського торговельно-економічного університету, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Української інженерно-педагогічної академії, Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Харківського державного університету будівництва та архітектури, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Хмельницького національного університету, Херсонського національного технічного університету, Чернігівського державного технологічного університету, Ставропольського технологічного інституту сервісу Філії ФГБОУ ВПО «ЮРГУЭС», Казанського національного дослідного технологічного університету.

Пленарне засідання відкрив проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету технологій та дизайну, проф. Ігор Панасюк. З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор університету, проф. Іван Грищенко.

В ході засідання про проблеми та стан галузі розповіла Президент-голова правління Асоціації «Укрлегпром» Валентина Ізовіт. В свою чергу завідуюча сектором Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Тетяна Дорошенко виступила з привітанням від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Про роботу Наукового товариства студентів та аспірантів і Студентського бізнес-інкубатора розповів голова НТСА, доц. Роман Кожушко.

З доповіддю на тему «Використання сучасних компютерних технологій проектування в дисциплінах кафедри машин легкої промисловості» виступив доц. Володимир Дворжак.

В рамках Всеукраїнської наукової конференції молодих вчених та студентів уп’яте підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з розділу «Легка промисловість», який було проведено на базі Київського національного університету технологій та дизайну. Оргкомітет Конкурсу вручив дипломи і грамоти Конкурсу та Української асоціації підприємств легкої промисловості переможцям: Вікторії Фадєєвій, Олені Дробот, Тетяні Червінській, Вікторії Булах, які мали можливість презентувати свої роботи на пленарному засіданні.

Із заключним словом до учасників конференції звернувся Голова галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з розділу «Легка промисловість», проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету технологій та дизайну, проф. Ігор Панасюк.

Протягом роботи конференції учасники мали можливість побачити виставку наукових та творчих робіт молодих учених і студентів Київського національного університету технологій та дизайну.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити