Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

11 квітня 2012 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій».

З вітальним словом до учасників – майбутньої інтелектуальної еліти держави – звернувся заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Казимир Михайлович Левківський: «Ваша воля і наполегливість у здобутті знань є запорукою виходу України на рівень найбільш розвинених країн світу. Ми пишаємося тим, що українська вища школа високо цінується у світі, що наші студенти посідають перші та призові місця на міжнародних студентських змаганнях у різних галузях науки». Казимир Михайлович побажав учасникам натхнення, міцного здоров’я та успіхів в олімпіаді. Він з приємністю відзначив, що учасниками Олімпіади є студенти провідних вищих навчальних закладів України: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Донецького національного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Львівського національного університету імені Івана Франка, Сумського національного університету, Миколаївського національного університету імені В. Сухомлинського, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Хмельницького національного університету, Національного медичного університету імені О. Богомольця, національного аграрного університету та інших.

У привітанні Голови оргкомітету, декана економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Віктора Дмитровича Базилевича йшлося насамперед про багаторічний досвід проведення на економічному факультеті всеукраїнських студентських олімпіад, конкурсів наукових студентських робіт, міжнародних науково-практичних конференцій студентів, аспірантів і молодих учених. «Для студентів спеціальності «Менеджмент організацій» участь в олімпіаді – це можливість максимальної реалізації власного творчого потенціалу, прояву креативного мислення, підтвердження високого рівня сформованості професійних компетенцій та лідерських якостей», - йшлося у тексті.

В олімпіаді, яка триватиме впродовж трьох днів, беруть участь представники 74 вищих навчальних закладів України, які представляють 22 області, Автономну Республіку Крим, а також міста Київ та Севастополь. Найбільша кількість представників ВНЗ міста Києва, Харківської, Донецької, Львівської областей. Учасниками Олімпіади є 104 студенти: 60 (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр») та 46 (освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр») осіб.

До складу оргкомітету та журі увійшли представники провідних ВНЗ – класичних, економічних, технічних та технологічних, аграрних університетів, які мають традиції підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю «Менеджмент організацій». Оргкомітет та журі представляють 14 докторів економічних наук, професорів, 2 кандидати економічних наук, доценти.

Всеукраїнська студентська олімпіада – найбільш масовий захід у вищій школі. ІІ етап Олімпіади у 2012 році проводиться з 52 навчальних дисциплін та 115 напрямів та спеціальностей на базі 81 ВНЗ МОНмолодьспорт України та 20 ВНЗ інших міністерств і центральних органів виконавчої влади.

Додати коментар


Захисний код
Оновити