Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

5 квітня 2012 року в Національному університеті державної податкової служби України (м. Ірпінь) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Економіка природокористування: стан, проблеми, перспективи», приурочена до відзначення 90-річчя навчального закладу. У конференції взяли участь провідні науковці, зокрема доктор біологічних наук, професор Петро Гвоздяк, доктор медичних наук Леонід Глоба (Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України), доктор технічних наук, професор Анатолій Запольський (Житомирський національний агроекологічний університет), доктор технічних наук, професор Мирослав Мальований (Національний університет «Львівська політехніка»).

На відкритті конференції ректор Національного університету державної податкової служби України, народний депутат України Петро Мельник наголосив, що екологічні проблеми сьогодення, які набули глобальних масштабів, потребують негайного вирішення. «Я був у багатьох країнах Європи. Можу впевнено сказати, що збереження природи є пріоритетом економічного розвитку цих держав. Відомий французький дослідник Жак-Ів Кусто свого часу застерігав, що «раніше природа впливала на людину, а тепер людина стала загрозою для природи». Ми розуміємо, що рух цивілізації не зупинити, але водночас маємо постійно піклуватися про збереження навколишнього природного середовища. Такою має бути головна наша філософія».

«Приірпіння та Києво-Святошинський район – є «легенями» столиці, нашим рекреаційним середовищем», – сказав Петро Володимирович. «Сьогодні ми створюємо громадський рух «Екологічна варта ХXI століття» і всіх небайдужих закликаємо приєднатися до вирішення екологічних питань. Успішне вирішення проблем довкілля потребує спільної активної позиції органів місцевої влади, громадських організацій та населення Ірпінського регіону і Києво-Святошинського району», – наголосив Петро Мельник.

Серед першочергових завдань громадського руху «Екологічна варта ХXI століття» – очищення водних джерел регіону, прибирання сміття, озеленення території, збереження заповідних об’єктів та формування екологічного світогляду молодого покоління.

За високий рівень підготовки студентів з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності» та активну участь у налагодженні дружньої співпраці між ВНЗ України ректору Національного університету державної податкової служби України Мельнику Петру Володимировичу було вручено Подяку організаційного комітету ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з безпеки життєдіяльності людини, що проводився з 26 по 29 березня 2012 року на базі кафедри «Прикладна екологія» факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету. Нагороду вручала завідувач сектору Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Дашковська Олена Володимирівна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити