Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

29 березня 2012 р. об 11.00 у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться урочисте відкриття ХХІ Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2012» та Х Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «Education abroad».

Організатори заходів: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України та Товариство „Знання” України.

Мета проведення виставок:

·                   залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору;

·                   інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном;

·                   поширення інформації про стипендії та гранти для отримання освіти;

·                   представлення навчально-методичної літератури, освітніх комп’ютерних програм тощо.

У виставці „Освіта та кар’єра - 2012” візьмуть участь понад 70 вищих навчальних закладів України; 8 навчальних курсів різних напрямків; 20 міжнародних організацій та освітніх агенцій, 8 видавництв; 4 інтернет-проекти; 15 професійно-технічних навчальних закладів м. Києва; понад 50 закордонних навчальних закладів із Великобританії, Голландії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Фінляндії, Латвії, Росії, Франції, ОАЕ, Мальти, Чехії, Австрії, Естонії та Ізраїлю.

На виставці будуть представлені: Міністерство науки та вищої освіти Польщі; Німецький культурний центр – Гете-Інститут у Києві; Ізраїльський культурний центр при посольстві Держави Ізраїль в Україні; Німецька служба академічних обмінів DAAD; Національна агенція з питань вищої освіти у Франції Campus France; Українсько-польський центр академічних обмінів та стипендіальні програми Фонду Віктора Пінчука.

 

Адреса проведення: Національний центр культурного та ділового співробітництва «Український дім» ( м. Київ, вул. Хрещатик, 2)

Виставка працює:

29 – 30 березня 2012 – 11.00 – 18.00

31 березня – 11.00 – 17.00

Додати коментар


Захисний код
Оновити