Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Водопостачання та водовідведення»

15 березня 2012 року науково-практична конференція в Київському національному університеті будівництва та архітектури завершила Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Водопостачання та водовідведення»

На адресу галузевої конкурсної комісії надійшло 22 роботи, 11 з яких, на підставі отриманих рецензій та відкритого обговорення, визнано кращими, а їх авторів запрошено до участі у конференції.

Тематика конкурсних робіт спрямована на розв’язання актуальних  питань у галузі водопостачання та водовідведення, зокрема:

- удосконалення очищення природної води згідно вимог різних споживачів;

- енергозбереження в роботі насосних станцій систем водопостачання;

- інтенсифікації процесів та аналізу методів очищення стічних вод;

- порівняльного аналізу технологій очищення стічних вод.

Наукову роботу студентки Сумського державного університету Потапової Ю. С. визнано найкращою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити