Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Участь молоді в розвитку економіки та суспільства України»

 

16 лютого 2012 року на базі Національного університету харчових технологій відбулася науково-практична конференція «Участь молоді в розвитку економіки та суспільства України». 

Організаторами конференції виступили: Національний університет харчових технологій, Запорізький національний університет, Житомирський державний технологічний університет за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

У роботі конференції взяли участь: Перший заступник голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко; директор департаменту з питань молодіжної політики Ігор Хочич; начальник відділу Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, канд. екон. наук, доцент Світлана Юдіна; провідні науковці, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів та установ – 125 учасників від України та один учасник від Республіки Польща.

Пленарне засідання відкрила та виступила з вітальним словом проректор з наукової роботи Національного університету харчових технологій Тетяна Мостенська.

Впродовж роботи пленарного засідання з доповідями виступили:

Ø     Буковинська М. П. – д-р екон. н., проф. з доповіддю «Кадровий капітал – стратегічний ресурс корпорації»;

Ø     Драган О. І. – д-р екон. н., проф. з  доповіддю «Забезпечення конкурентоспроможності підприємств м’ясної промисловості в умовах кризи»;

Ø     Сіднєва Ж. К.–  канд. екон. наук, доц. з  доповіддю  «Основні проблеми в сфері управління якістю»;

Ø     Мазник Л. В. – канд. екон. наук, доц. з доповіддю «Концептуальні засади підготовки менеджерів у вищій школі».

Робота в секціях проходила з таких питань: «Роль молоді у розбудові економіки країни»; «Актуальні проблеми, тенденції та перспективи розвитку міжнародної економіки та зовнішньоекономічної діяльності»; «Екологічні наслідки підприємницької діяльності та реалізації екологічної політики»; «Розвиток підприємництва в Україні»; «Теоретико-прикладні засади розвитку менеджменту»; «Маркетингова діяльність підприємства»; «Сучасні проблеми підприємств харчової промисловості».

За результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Участь молоді в розвитку економіки та суспільства України» її учасниками підготовлені та схвалені рекомендації, а також планується опублікування збірки матеріалів, тез та доповідей конференції.

 

Учасники ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Участь молоді в розвитку економіки та суспільства України»

Додати коментар


Захисний код
Оновити