Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

Відбулась Міжнародна науково-практична конференція «V Наукові читання, присвячені пам’яті В. М. Корецького»

 

16 лютого 2012 року в Київському університеті права НАН України під егідою Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України та за підтримки Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «V Наукові читання, присвячені пам’яті В. М. Корецького».

У роботі конференції взяли участь провідні науковці, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів та установ, зокрема: Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Одеської національної морської академії, Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Закарпатського державного університету, Вроцлавського університету (Республіка Польща), а також Посольства Республіки Болгарії в Україні.

На адресу організаторів та учасників конференції було надіслано листи з привітаннями від Президента Національної академії наук України, академіка НАН України Патона Бориса Євгенійовича та Голови Союзу юристів України, Президента Всесвітньої організації юристів Євдокимова Валерія Олександровича. Зокрема, в них зазначено, що науковий форум в пам'ять Володимира Михайловича Корецького має глибоку наукову та освітянську мету, оскільки відродження інтересу науковців та публічне обговорення наукової спадщини видатного вченого юриста-міжнародника, а також продовження проведення наукового пошуку у сфері міжнародного права та порівняльного правознавства, наближає Україну до формування національної правової системи на основі міжнародних стандартів та принципів.

З привітальним словом до учасників конференції звернулися ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Бошицький Юрій Ладиславович та директор Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України Шемшученко Юрій Сергійович.

Протягом робочих засідань заслухано та обговорено близько 100 доповідей, 42 з яких – доповіді молодих учених та студентів. Учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «V Наукові читання, присвячені пам’яті В.М.Корецького» підготовлені та схвалені Рекомендації, планується опублікування збірки матеріалів тез та доповідей учасників конференції.

Варто відмітити, що науковий форум дозволив поєднати наукову діяльність, а також фахове спілкування видатних вчених у сфері національного і міжнародного права, аспірантів та студентської молоді, розширити коло наукових інтересів та зв’язків між представниками різних вищих наукових закладів та наукових шкіл.

 

Учасники Міжнародної науково-практичної конференції

«V Наукові читання, присвячені пам’яті В.М.Корецького»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити