Державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” реорганізована шляхом поділу. На його базі утворені державні наукові установи:

   Інститут модернізації змісту освіти  (http://www.imzo.gov.ua/) та Інститут освітньої аналітики, з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 687 “Про утворення Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики”).

14.02.2012 року на базі ДВНЗ «Дніпропетровський коледж технології та дизайну» відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області.

В роботі засідання брали участь представники Головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації: Кравченко Л.А. (в.о. заступника начальника), Лимаренко О.В. (заступник начальника відділу); начальник Дніпропетровської філії ІІТЗО Гончарова А.В., голова обласного методичного об’єднання Ковтун В.В. та заступники директорів і методисти з 61 навчального закладу області.

Засідання відкрив голова обласного методичного обєднання Ковтун В.В. з короткою доповіддю про коледж, де проходило засідання, виступила також директор коледжу Гнедуш Л.Г.

З питанням про ліцензування загальноосвітньої підготовки у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації виступила в.о. заступника начальника Головного   управління   ОДА Кравченко Л.А.

Потім відбулося обговорення Типового положення про атестацію педагогічних працівників (зі змінами, затвердженими Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 № 1473).

Про основні зміни у Положенні та порядок роботи атестаційних комісій різних рівнів і оформлення атестаційних документів педпрацівників доповіла заступник начальника відділу Головного управління ОДА Лимаренко О.В.

З доповненнями про форми підвищення кваліфікації педпрацівників виступила начальник Дніпропетровської філії ІІТЗО Гончарова А.В.

В обговоренні вищезгаданих питань активну участь прийняли учасники засідання.

Підвів підсумок засідання Ковтун В.В., який зазначив, що всі документи з атестації педпрацівників повинні оформлятися у відповідності до Положення про атестацію педагогічних працівників.

 

Начальник Дніпропетровської

філії  ІІТЗО                                          А.В. Гончарова

 

8-097-394-56-37

Додати коментар


Захисний код
Оновити